WENTYLOWANA PODBITKA DACHOWA

Wentylowana podbitka dachowa w kolorze TURNER OAK MALT. Podbitka dachowa to przede wszystkim element ochronny dachu, jak również elegancka dekoracja. W celu zapobiegnięcia zawilgoceniu ocieplenia i niepotrzebnych strat ciepła prowadzących do uszkodzenia konstrukcji naszego dachu, należy zapewnić odpowiednią wentylację i swobodny przepływ powietrza. Zabiegiem pozwalającym na uniknięcie powyższych kosztów i problemów jest innowacyjny system wentylowania paneli podbitki dachowej za pomocą niewielkich otworów.

Nasza blacha trapezowa T-7 została wzbogacona o wentylację, dzięki której montaż kratek wentylacyjnych jest zbędny. Zaoszczędza nam to niepotrzebnego cięcia paneli oraz kosztów i ryzyka uszkodzeń.

Kolor TURNER OAK MALT przebojem wszedł na rynek europejski i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w stolarce okiennej oraz doskonale radzi sobie w nowoczesnym budownictwie. W odpowiedzi na trendy rynkowe wprowadziliśmy podbitkę dachową w tym kolorze.

Podbitka dachowa firmy Nawroplast to trwały, lekki, nietoksyczny i niepalny materiał odporny na gnicie, rdzę, pleśń, grzyby a także wszelkiego rodzaju insekty i szkodniki. Podbitka nie wymaga konserwacji ani malowania, dając użytkownikom długoletnią satysfakcję, popartą gwarancją.

Podbitka sprzedawana jest w arkuszach 119 cm x 400 cm oraz 119 cm x 200 cm, jak również na dowolny wymiar (długość) pod indywidualne zamówienie klienta. Cały arkusz podbitki to 4,76 m2.

Arkusze:

119 cm x 400 cm
119 cm x 200 cm

posiadamy na stanie magazynowym.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawach wyceny.

Zdecydowana większość dachów jest skonstruowana w ten sposób, że ich spodnia część wystaje poza obrys budynku, tworząc tzw. okap. Jest to element szczególnie narażony na działanie czynników atmosferycznych (deszcz, śnieg, promienie słoneczne). Należy go więc w równie szczególny sposób chronić. Sposobem na zabezpieczenie dachu przed niszczeniem, a jednocześnie estetyczne jego wykończenie jest montaż podbitki stalowej drewnopodobnej firmy Nawroplast.

Nasza podbitka wykonana jest z bardzo wytrzymałej okleinowanej blachy stalowej, co daje wiele korzyści. Przede wszystkim jest to materiał trwały, który w przeciwieństwie do podbitki wykonanej z blachy malowanej nie blaknie i nie traci swoich walorów kolorystycznych przy oddziaływaniu nawet najbardziej nieprzyjaznych warunków atmosferycznych. Opinię tę potwierdza wielu innych ekspertów. Poza wspomnianymi zaletami zwracają oni też uwagę na stosunkowo łatwy montaż.

Najczęściej podbitka mocowana jest prostopadle do okapu. Można ją przytwierdzać bezpośrednio do krokwi lub na specjalnym stelażu z łat dachowych.

To już tradycja naszej firmy, że na początku każdego roku wprowadzamy do naszej oferty nowości, które są odpowiedzią na pytania klientów i zapotrzebowanie rynku. W ubiegłym roku stalowa drewnopodobna podbitka dachowa pokryta renoilitem cieszyła się wielkim zainteresowaniem wśród klientów prywatnych jak i instytucjonalnych, stawiając firmę nawroplast.pl w czołówce producentów podbitki.

DĄB NATURALNY (TURNER OAK MALT)

W 2018 roku wprowadzamy mały „upgrade” do jednego z popularniejszych produktów w naszej ofercie. Jest nim zastosowany system wentylacji, dzięki któremu pozbywamy się wilgoci oraz temperatury znajdującej się między podbitką a połacią dachu. Największą jednak zaletą tego systemu jest wbudowana perforacja zastępująca stosowane dotychczas kratki wentylacyjne naruszające konstrukcję a przy tym kosztowne.