You are currently viewing DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) – NOWOŚĆ

DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) – NOWOŚĆ

Przedstawiamy Państwu całkowitą nowość i naszym zdaniem hit 2020 roku – wentylowaną podbitkę dachowa w kolorze DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) !! Podbitka dachowa to przede wszystkim element ochronny dachu, jak również elegancka dekoracja. W celu zapobiegnięcia zawilgoceniu ocieplenia i niepotrzebnych strat ciepła prowadzących do uszkodzenia konstrukcji naszego dachu, należy zapewnić odpowiednią wentylację i swobodny przepływ powietrza. Zabiegiem pozwalającym na uniknięcie powyższych kosztów i problemów jest innowacyjny system wentylowania paneli podbitki dachowej za pomocą niewielkich otworów.

Nasza blacha trapezowa T-7 została wzbogacona o wentylację, dzięki której montaż kratek wentylacyjnych jest zbędny. Zaoszczędza nam to niepotrzebnego cięcia paneli oraz kosztów i ryzyka uszkodzeń.

Kolor DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) przebojem wszedł na rynek europejski i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w stolarce okiennej oraz doskonale radzi sobie w nowoczesnym budownictwie. W odpowiedzi na trendy rynkowe wprowadziliśmy podbitkę dachową w tym kolorze.