Parapety zewnętrzne

W naszej ofercie znajdziesz parapety stalowe oraz aluminiowe, spełniające najwyższe wymagania odnośnie jakości zapewniając tym samym niezwykłą trwałość.

Parapety wewnętrzne

Parapety wewnętrzne poza cechami dekoracyjnymi, spełniają również ważne funkcje regulacji powietrza w pomieszczeniu między zimnym powietrzem z okna, a ciepłym znad grzejnika.

PODBITKA DACHOWA

Podbitka dachowa firmy Nawroplast to trwały, lekki, nietoksyczny i niepalny materiał odporny na gnicie, rdzę, pleśń, grzyby a także wszelkiego rodzaju insekty i szkodniki.

Schody

Dobrze wykonane, eleganckie schody kamienne nadają pomieszczeniu unikatowego wyglądu i nastroju. Stopnie wykonane z kamienia są praktycznie niezniszczalne i przetrwają wieki przy minimalnym wkładzie pracy przy sprzątaniu i pielęgnacji.

Zatyczki i zakończenia do parapetów

Do wszystkich parapetów stalowych, aluminiowych oraz PCV w ofercie posiadamy całą gamę zatyczek. Najbardziej znane i rozpowszechnione są zatyczki PP STANDARD, które stosujemy do parapetów pcv i parapetów zewnętrznych (zarówno stalowych jak i aluminiowych).

Cięcie i profilowanie blachy i kamienia

Zapoznaj się z naszą ofertą w zakresie usługi cięcia, profilowania blach i kamienia oraz wszelkich innych obróbek blacharskich na zamówienie. 

Nakładka renowacyjna na parapet

Nakładka renowacyjna na stary parapet to niezwykle ciekawa alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcą odświeżyć swój dom czy mieszkanie, nie bawiąc się w wykuwanie starego parapetu wykonanego z lastriko ze ściany.