0

O firmie

Serdecznie

WITAMY W FIRMIE NAWROPLAST

Nasze motto:

Znajdź w sobie pasję, potem zacznij na niej zarabiać a już nigdy nie będziesz musiał pracować …

 

Czyż nie jest pięknym robić to, co się kocha? Wstawać codziennie rano i iść z radością do pracy? Na przekór światu, innym zazwyczaj niezadowolonym ludziom i problemom. Po prostu cieszyć się tym, co się robi … My właśnie tak pracujemy.

 

Dzięki takiemu podejściu możemy dla Państwa tworzyć nowe wzory oraz kolory parapetów zewnętrznych i wewnętrznych oraz podbitki dachowej – bowiem to Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

 

W 2014 roku nowością było stworzenie wzoru i wyprodukowanie podbitki dachowej w kolorze Winchester. Pomysł przyjął się nie tylko w naszym województwie, ale także w całej Polsce. W roku 2015 podjęliśmy wyzwanie o rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Efektem było stworzenie całkiem nowej linii parapetów zewnętrznych – SOFT. Do tej pory w sprzedaży królowała linia CLASSIC, jednakże modernizacja linii produkcyjnej zwiększyła nasz asortyment ponad dwukrotnie!

Parapety stalowe drewnopodobne Nawroplast

Dodatkowo w ofercie pojawiły się także nowe kolory: Złoty/Gold oraz Silver/Srebrny, które natychmiast zdobyły uznanie naszych klientów. Dodatkowo wzbogaciliśmy ofertę o nowe zakończenia parapetów (zarówno dla linii SOFT jak i CLASSIC) w dowolnym kolorze z palety RAL.

Rok 2017 - rokiem zmian, rozwoju oraz inwestycji

Nowe trendy estetyczne oraz kolorystyczne pojawiające się na rynku budowlanym wymagają także od producentów parapetów konkretnych zmian, a szczególności wprowadzania do oferty nowości w zakresie kolorów, kształtów i materiałów z jakich wykonane są parapety. Niejednokrotnie wiąże się to z rozbudową linii produkcyjnej tak aby dostosować się do nowych rynkowych trendów. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o rozbudowie naszej linii produkcyjnej, której efektem jest oddanie do sprzedaży parapetów zewnętrznych w nowej linii SOFT – zarówno dla parapetów drewnopodobnych jak i kolorów RAL.

 

Nowa linia SOFT to rozwój zakończeń do parapetów. Pojawiły się bowiem nowe wzory aluminiowych zakończeń we wszystkich kolorach palety RAL – pasują one wyśmienicie do wszystkich parapetów zewnętrznych, przy czym są niezwykle elegancką alternatywą dla zakończeń PCV. Ponadto pojawiły się w tym roku parapety stalowe w kolorach miedź antyczna i antracyt (dotychczas dostępne tylko w ofercie parapetów aluminiowych typu płytka) oraz parapety wewnętrzne MDF w niezwykle bogatej i różnorodnej kolorystyce – jako alternatywa dla konglomeratów.

RAL 9005 TEXTURE – nowe parapety stalowe i aluminiowe

Przedstawiamy Państwu całkiem nowy wzór parapetu RAL9005 TEXTURE. Bazą do jego stworzenia był parapet stalowy w kolorze RAL 9005 (czarny). W związku z olbrzymim zainteresowaniem tym właśnie kolorem postanowiliśmy rozwinąć projekt o nowy kolor w kolekcji TEXTURE.

 

Parapet dostępny jest zarówno na bazie blachy stalowej ocynkowanej (grubość 0,75mm) jak i blachy aluminiowej (grubość 1,2mm). Powłoka ocynku od Z-220 do Z-270, co daje wielką wytrzymałość na warunki atmosferyczne i wilgoć i powoduje, że parapet jest trwalszy. Kształt (budowa parapetu) dostępny jest w dwóch wersjach SOFT LINE lub CLASSIC. Oferta dostępna jest zarówno w naszym sklepie w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

 

Dostępne szerokości parapetów:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 35cm; 40 cm

 

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących

Powłoka ocynku

od Z-220 do Z-270, co daje wielką wytrzymałość na warunki atmosferyczne i wilgoć i powoduje, że parapet jest trwalszy

Kształt (budowa parapetu)

dostępny jest w dwóch wersjach SOFT LINE lub CLASSIC

Dostępne szerokości

12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 35cm; 40 cm

Materiał

Parapet dostępny jest zarówno na bazie blachy stalowej ocynkowanej (grubość 0,75mm) jak i blachy aluminiowej (grubość 1,2mm).