PARAPETOWA NAKŁADKA RENOWACYJNA

Nakładka renowacyjna na stary parapet to niezwykle ciekawa alternatywa dla wszystkich tych, którzy chcą odświeżyć swój dom czy mieszkanie, nie bawiąc się w wykuwanie starego parapetu wykonanego z lastriko ze ściany. Każda taka operacja niesie za sobą duży nieporządek, a zależy on tylko i wyłącznie od kwestii jak głęboko oraz w jaki sposób osadzony został lastrikowy parapet rodem z PRL-u. Odpowiedź na to pytanie zna tylko fachowiec, który ów parapet osadzał – lecz na przestrzeni wielu lat spotkaliśmy się z kilkunastoma przypadkami osadzenia lastrikowego parapetu „w cały świat” gdzie wyjęcie go ze ściany to byłby totalny armagedon dla naszego domu i zdrowia psychicznego.

Tu z pomocą przychodzi nam – nakładka renowacyjna na stary parapet, która po niedługim czasie i relatywnym porządku daje niesamowity efekt. Przy tym jest to tanie i skuteczne rozwiązanie.

DLACZEGO WARTO zastosować nakładkę renowacyjną:

Jest wiele korzyści przemawiających na korzyść zastosowania nakładki renowacyjnej:
– bardzo szybki, prosty i nieskomplikowany montaż
– natychmiastowy i ciekawy efekt bez kucia
– możliwość wykonania renowacji starego parapetu bez posiadania specjalistycznych umiejętności
– minimalna ilość narzędzi potrzebna do renowacji

Nakładka dostępna jest w kolorach – drewnopodobna: złoty dąb, orzech, dąb skandynawski, imitacje kamienia: marmurek, oraz RAL: kolor biały.

Szerokość nakładki: 38cm; długość: dowolna do 6 mb;