0

Nawroplast

Producent parapetów | Cięcie i profilowanie blach i kamienia

DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) – NOWOŚĆ

//strefaparapetow.pl/wp-content/uploads/2020/02/dab_bielony_1.png

Przedstawiamy Państwu całkowitą nowość i naszym zdaniem hit 2020 roku - wentylowaną podbitkę dachowa w kolorze DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) !! Podbitka dachowa to przede wszystkim element ochronny dachu, jak również elegancka dekoracja. W celu zapobiegnięcia zawilgoceniu ocieplenia i niepotrzebnych strat ciepła prowadzących do uszkodzenia konstrukcji naszego dachu, należy zapewnić odpowiednią wentylację i swobodny przepływ powietrza. Zabiegiem pozwalającym na uniknięcie powyższych kosztów i problemów jest innowacyjny system wentylowania paneli podbitki dachowej za pomocą niewielkich otworów.

Nasza blacha trapezowa T-7 została wzbogacona o wentylację, dzięki której montaż kratek wentylacyjnych jest zbędny. Zaoszczędza nam to niepotrzebnego cięcia paneli oraz kosztów i ryzyka uszkodzeń.

Kolor DĄB BIELONY (SHEFFIELD OAK) przebojem wszedł na rynek europejski i cieszy się ogromnym zainteresowaniem w stolarce okiennej oraz doskonale radzi sobie w nowoczesnym budownictwie. W odpowiedzi na trendy rynkowe wprowadziliśmy podbitkę dachową w tym kolorze.

SOFT LINE – nowa linia parapetów stalowych

//strefaparapetow.pl/wp-content/uploads/2019/08/grafika_linia_soft.png

Wraz z nadejściem kwietnia 2015 roku nasza oferta wzbogaciła się o nową linię parapetów stalowych zewnętrznych SOFT, co oznacza, że znacznie zwiększa to asortyment naszej Firmy. Jest to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na parapety zaokrąglone, a nie jak do tej pory zaginane pod kątem 90 stopni. Po sukcesie parapetów aluminiowych typu płytka w wersji SOFT przyszedł czas na wprowadzenie do sprzedaży najbardziej popularnych parapetów w naszej firmie także w wersji zaokrąglonej i nieco subtelniejszej.
Oferta dostępna jest zarówno w naszym sklepie w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Dostępne szerokości parapetów w linii SOFT:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 35cm; 40 cm

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących

Nowa linia: cena pozostaje bez zmian;

Z przyjemnością informujemy, że cena parapetów stalowych dostępnych w wersji kolorystycznej palety RAL jak i drewnopodobnych w nowej linii SOFT LINE pozostaje bez zmian w stosunku do linii CLASSIC dostępnej w naszej ofercie dotychczas.

MIEDŹ ANTYCZNA / ANTRACYT – nowość

W momencie udostępnienia do sprzedaży parapetów aluminiowych w kolorach miedź antyczna oraz antracyt, wpływało do działu sprzedaży coraz więcej zapytań odnośnie parapetów stalowych oraz aluminiowych w wyżej wymienionych kolorach lecz w wersji SOFT bez przetłoczeń poprzecznych. W związku z powyższym podjęliśmy decyzję o wprowadzeniu do sprzedaży zarówno tańszych, stalowych odpowiedników, znanych wcześniej aluminiowych parapetów oraz aluminiowej znanej już klientom wersji bez przetłoczeń.

//strefaparapetow.pl/wp-content/uploads/2016/08/miedz_antyczna_antracyt_parapety_stalowe.png

Oferta dostępna jest zarówno w naszym biurze sprzedaży w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Dostępne szerokości parapetów w linii SOFT:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 32cm; 35cm; 40 cm

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących

Co wyróżnia te parapety i jakie mają zalety?

Kolory antracyt oraz miedź antyczna to kolory bardzo charakterystyczne spośród naszej oferty i niewątpliwie wyróżniające się wśród innych. Nasze nowe parapety różnią się od swoich poprzedników przede wszystkim wyglądem, brak im bowiem przetłoczeń poprzecznych (imitacji płytki). Ich dużą zaletą jest wykonanie, są one bowiem malowane proszkowo (lakierowane), co wpływa przede wszystkim na względy estetyczne. Posiadają jedyną w swoim rodzaju strukturę młotkową, co bardzo dobrze komponuje się zarówno z nowoczesnym jak i tradycyjnym budownictwem.

RAL 9005 TEXTURE – nowe parapety stalowe i aluminiowe

Przedstawiamy Państwu całkiem nowy wzór parapetu RAL9005 TEXTURE. Bazą do jego stworzenia był parapet stalowy w kolorze RAL 9005 (czarny). W związku z olbrzymim zainteresowaniem tym właśnie kolorem postanowiliśmy rozwinąć projekt o nowy kolor w kolekcji TEXTURE.

//strefaparapetow.pl/wp-content/uploads/2016/08/nawroplast_parapety_ral_9005_texture.png

Parapet dostępny jest zarówno na bazie blachy stalowej ocynkowanej (grubość 0,75mm) jak i blachy aluminiowej (grubość 1,2mm). Powłoka ocynku od Z-220 do Z-270, co daje wielką wytrzymałość na warunki atmosferyczne i wilgoć i powoduje, że parapet jest trwalszy.

Kształt (budowa parapetu) dostępny jest w dwóch wersjach SOFT LINE lub CLASSIC

Oferta dostępna jest zarówno w naszym sklepie w Tokarni k.Kielc jak i w sprzedaży wysyłkowej.

Dostępne szerokości parapetów:
12cm; 15cm; 18cm; 20cm; 22,5cm; 25cm; 27,5cm; 30cm; 35cm; 40 cm

Długość parapetu: dowolna do 6 metrów bieżących